Didmeninė prekyba

Rinka ne tik  maisto pramonėje, bet ir kitur kuo toliau tuo labiau globalizuojasi. Sienos nebėra problema, todėl atsiveria galimybės tiek parduoti tiek pirkti žaliavas bei produktus įvairiose šalyse. Maisto (mėsos produktų) gamybos sektoriuje dalis žaliavų perkama tik epizodiškai ir nepastoviai tokiu būdu nėra palaikomi pastovūs ryšiai su tiekėjais, o tai dažnai nulemia gaunamas kainas bei kiekius arba visiškos komunikacijos nebuvimą. TOKA FOOD mėsos srityje dirba 10 metų, todėl turimi ryšiai garantuoja  rezultatą, kuriuo džiaugiasi abi pusės.

 

Jeigu Jūs esate smulkus gamintojas, augintojas turbūt turite daug rūpesčių gamybos procese. Europa jau žengia keliu, kuomet augintojai augina, pardavėjai parduoda. Siūlome daryti tai ką puikiai mokate, o pardavimų srityje kviečiame bendradarbiauti ir paliktį šį rūpestį mums. Jeigu ši mintis Jums patiko susisiekite su ir mes aptarsime kuom galime būti vieni kitiems naudingi.

 

Šiandienos ekonomikos verslas vis labiau vyksta tarptautiniu mastu. Eksportas suteikia verslui naujų galimybių. Tuo tarpu smulkiajam verslui ne visada įmanoma samdyti profesionalius eksporto vadovus. “TOKA FOOD“ siūlo profesionalias agento paslaugas mažoms maisto gamybos įmonėms, mėsos augintojams/skerdykloms. Mes esame pasiryžę padėti jums padaryti daugiau eksporto pardavimų. Mes esame visateisių paslaugų tiekimo įmonė, kuri užtikrina, kad mūsų klientai visuomet būtų prioritetų sąrašo viršuje. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, mūsų produktai yra įvairiūs. Leiskite mums sužinoti, kur tiksliai yra jūsų poreikiai ir kur esate, ir mes atliksime darbą.