fbpx

Didmeninė prekyba

KODĖL MES?

Sienos jau nebėra problema, todėl atsiveria galimybės tiek parduoti tiek pirkti žaliavas bei produktus įvairiose šalyse. Maisto (mėsos produktų) gamybos sektoriuje dalis žaliavų perkama tik epizodiškai ir nepastoviai tokiu būdu nėra palaikomi pastovūs ryšiai su tiekėjais, o tai dažnai nulemia gaunamas kainas bei kiekius arba visiškos komunikacijos nebuvimą. TOKA FOOD komanda mėsos srityje dirba nuo 2009, todėl sukaupti bei palaikomi ryšiai garantuoja  rezultatą, kuriuo džiaugiasi abi pusės tiek pirkėjai tiek tiekėja.

Bendradarbiavimas su gamintojais

Jeigu Jūs esate smulkus gamintojas, augintojas turbūt turite daug rūpesčių gamybos procese. Europa jau žengia keliu, kuomet augintojai augina, pardavėjai parduoda. Jums siūlome daryti tai ką puikiai mokate, o pardavimų ar tiekimo srityje kviečiame bendradarbiauti ir paliktį šį rūpestį mums. Jeigu ši mintis Jums artima susisiekite su mumis ir aptarsime kokiu būdu galime būti vieni kitiems naudingi.

Patikėkite savo pardavimus mums

Šiandienos ekonomikos verslas vis labiau vyksta tarptautiniu mastu. Eksportas suteikia verslui naujų galimybių. Tuo tarpu smulkiajam verslui ne visada įmanoma samdyti profesionalius eksporto vadovus. “TOKA FOOD“ siūlo pardavimo paslaugas mažoms maisto gamybos įmonėms, mėsos augintojams. Mes esame pasiryžę padėti jums padaryti daugiau eksporto pardavimų. Esame paslaugų įmonė, kuri užtikrina, kad mūsų klientai visuomet būtų prioritetų sąrašo viršuje. Leiskite mums sužinoti, kokie tiksliai yra jūsų poreikiai ir kur norite būti ateityje, ir mes atliksime darbą. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, pasiūlysime optimaliausią bendradarbiavimo variantą.